• Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

CRS & Partners Sp. z o.o. jest spółką łączącą doświadczenia nabyte na rynkach polskim i włoskim w celu stworzenia innowacyjnej, europejskiej przestrzeni na rozwój. Zajmujemy się doradztwem i obsługą przedsiębiorstw, które szukają przyszłościowych rozwiązań we współpracy z partnerami i inwestorami z całej Europy, a w szczególności z Polski i Włoch. Zależy nam na promowaniu idei współpracy. Innowacyjność i zaangażowanie odpowiednich ludzi w działanie oparte na sprawnej komunikacji i wymianie informacji pozwalają razem zwiększyć szanse na sukces. Jesteśmy Twoimi partnerami w biznesie.

O nas

Chcemy przyczynić się do wzbogacenia wachlarza możliwości małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. W szczególności stawiamy na:

Atrakcyjność gospodarczą

Stabilność gospodarcza charakteryzującą się ciągłym wzrostem, usytuowanie geograficzne w sercu Europy i coraz większe doświadczenie na arenie międzynarodowej to czynniki utrwalające solidną pozycję Polski na rynku światowym. Atrakcyjność polskiej gospodarki dla zagranicznych inwestorów utwierdza w przekonaniu, że to dobre miejsce na rozwój.

Współpracę biznesową

Korzenie naszego przedsiębiorstwa sięgają ziemi włoskiej - Włochy są ważnym partnerem gospodarczym, handlowym i biznesowym Polski. Dynamika rozwoju relacji z inwestorami oraz charakter naszej działalności pozwalają skonfigurować indywidualne cele naszych partnerów.

Realizację projektów

Nasza siedziba znajduje się w centrum Polski – Warszawie, europejskiej stolicy kultury także tej biznesowej. Jest ona jednym z najbardziej innowacyjnych polskich miast, a także Europy i dzięki temu jest optymalną bazą do realizacji projektów.

Współpraca

Dotychczas stworzyliśmy relacje z:
-Caffe del Caravaggio
-Tenacta Group
-Pedevilla

Powiedz nam jak możemy pomóc twojej firmie